+ 38 (098) 616 09 22

UA

+ 38 (098) 616 09 22

UA

Розробка мобільних застосунків у нас - це

Якість
Досвід
Найкращі практики
Проактивність
Креативність

Ми маємо більше 25 років досвіду реалізації задач наших замовників і можемо запропонувати вам найкращі шляхи втілення ваших бажань. Довірте нам реалізацію ваших найкращих ідей!

Наш підхід


icon

Android Studio

Ми надаємо перевагу native розробці, бо це дозволяє використати усі можливості пристроїв. Крім того, це дає можливість досягти максимальної швидкодії застосунку.

Jetpack Compose

Це відносно новий інструмент що рекомендується Google для побудови native UI в Android застосунках. Він дозволяє будувати інтерфейси значно швидше, ніж використання xml layouts. В наших проектах ми використовуємо саме Jetpack Compose.

icon

Дизайн

У своїх проєктах ми використовуємо дизайн систему Material Design 3 від Google. Тому наші рішення виглядають сучасно, навіть без спеціально розробленого дизайну.

Інтеграція

Ми робимо інтеграції з будь-якими продуктами. А якщо ви використовуєте продукти BAS чи 1С то ми можемо самостійно розробити необхідні функції без залучення третьої сторони, що може ще скоротити термін проєкту

Стек технологій

Список технологій, що представлені нижче не є вичерпним. Оскільки ми можемо швидко підключати і розбиратися з необхідними фреймворками і бібліотеками. Отже маємо досвід:

  Kotlin
  Dagger/Hilt
  Room
  Retrofit 2
  Work Manager
  Kotlin Flow
  Jetpack Compose
  Material Design 2/3
  JUnit 5 (тестування)
  Coil
  Camera
  PTDs SDK (CipherLab, Urovo, Sunmi)
  MVVM Clean Architecture
  Firebase Analytics
  Firebase Crashlytics
  Push Messages
  Remote Config

Роль мобільних застосунків у виробництві

"Виробничі компанії досі використовують традиційні методи обліку, де документи в систему потрапляють коли їх внесе умовний оператор. Але сама операція зазвичай відбувається на певній віддаленості від місця її обліку..."Про проблематику та рішення читайте далі у статті. Орієнтовний час читання: 3 хв.

Олександр Глотовдиректор компанії Білий вітерСічень 2023

Illustration