+ 38 (098) 616 09 22

UA

+ 38 (098) 616 09 22

UA

Kotlin/Java розробка

Бекенд розробка - це як нижня частина айсбергу, яку користувач, зазвичай не бачить, але яка дуже важлива. Якщо ви плануєте розробити мобільний застосунок, то вельми часто виникає задача зробити серверну частину, з якою мобільний застосунок буде взаємодіяти. І ми добре знаємося на цьому. У своїй роботі ми використовуємо популярний і потужний Spring Framework. Дізнайтеся нижче як ми розробляємо RESTful сервіси і звʼяжіться з нами для більш предметного обговорення вашої задачі. Ми зможемо запропонувати вам оптимальне вирішення, оскільки маємо більш ніж 25 річний досвід автоматизації процесів.

Illustration

Kotlin / Java

Для розробки серверної частини ми надаємо перевагу Kotlin, оскільки ця мова має більш лаконічний синтаксис і, за нашим відчуттям, дозволяє зменшити кількість коду на 40% порівняно з Java. Менша кількість коду дозволяє легше орієнтуватися у великих проєктах. А їхня сумісність з Java дозволяє використовувати усе різномаїття бібліотек, що написані на Java.

Illustration

Spring Framework

Використання Spring Framework у проєкті дозволяє зосередитися саме на бізнес-лозіці, а не низькорівневому описі взаємодій з базою даних, мережею та інше. Це суттєво пришвидшує розробку і дозволяє отримати бажаний результат у стислі терміни.

Illustration

MySQL

Для наших проєктів ми використовуємо вільну систему керування базами даних MySQL. Вона містить достатній фукціонал, щоб покрити основну масу задач для виробничіх застосунків. І в переважній більшості випадків достатньо використання безкоштовної версії MySQL, що дозволяє знизити загальну вартість рішення. Перевагою використання MySQL також є те, що готовий застосунок можна використовувати у Linux середовищі, а також запакувати у Docker контейнер

Illustration

Тестування

Ми розуміємо важливість тестування у розробці. Це дозволяє зменшити кількість помилок під час розвитку рішення, а значить менше збоїв у експлуатації і більш задоволений користувач. Тому у нас правило, що має бути покрито тестами більш ніж 70% коду. Це неодноразово допомагало нам виявити помилки до того, як система буде розгорнута на продуктивному середовищі. Так, тести сповільнюють загальний темп розробки, особливо на початку проєкту, але потім вони дозволяють уникнути годин і навіть днів роботи над пошуком неочікуваних помилок.Тому замовляючи розробку у нас ви можете бути певні, що якість продукту буде високою.

Illustration

Версіонування коду

Для розробки ми використовуємо власний сервер GIT, що дозволяє працювати з приватним репозиторіями. Система версіонування коду відслідковує хто вніс зміни у код, а привʼязка змін до задач дозволяє також зрозуміти для чого і знайти усі повʼязані зміни. Це дозволяє, з однієї сторони, лідеру розробки виконувати контроль змін у коді (Code Review), а з іншої сторони розробник може в будь-який момент відкотитися до робочої версії, якщо внесені зміни призвели до "падіння" системи. Використання GIT репозиторія є складовою якості програмного коду і розробленого застосунку.

Illustration

Linux

Ми маємо досвід роботи з Linux і Docker. Надаємо перевагу розгортанні готових застосунків саме на Linux. Оскільки ця система дозволяє застосунку працювати більш стабільно. Крім того використання Linux у роботі дозволяє знизити фінальну вартість рішення.

Стек технологій

Технології, які ми використовували в роботі

● Kotlin● Java● Spring Framework● MySQL● PostgreSQL● Docker● Linux

Наші проєкти

Heading photo

Android Development, Kotlin

Облік виробничої оснастки

Розробка мобільного застосунку для обліку оснастки на робочих місцях за допомогою терміналів збирання даних з системою Android. Цей застосунок дозволив отримати оперативний контроль за статусом оснастки і вчасно реагувати на необхідність її обслуговування.