+ 38 (098) 616 09 22

UA

+ 38 (098) 616 09 22

UA

Кришталево чисті перспективи на майбутнє

"Білий вітер" не просто компанія. Це більше, ніж місце роботи. Вона з'явилася у Кривому Розі, Україна, 14 жовтня 1997 року, але її коріння тягнуться до 1993 року. Це результат страсті, професіоналізму, і цілей групи однодумців, які мріяли змінити ІТ сферу в Україні. І ми почали бачити плоди нашої праці у 1995 році, коли досягли перших успіхів в автоматизації великого промислового підприємства. Цей колектив став каменем заснови для того, чим "Білий вітер" є сьогодні.
Зараз, ми працюємо по всій Україні та навіть за її межами. Протягом 25 років ми перетворили безліч викликів на успіхи, розробляючи проекти для найбільших підприємств в країні. І це досвід дозволяє нам впевнено стверджувати, що автоматизація бізнесу не просто потреба сучасного підприємства - це відкритий шлях до його майбутнього
Наш успіх може стати і вашим – відкрийте для себе наші чудові умови роботи та можливості розвитку, знайдить довгострокові перспективи для кар'єри!

ВАКАнсія 
Junior Mobile developer(студент групи навчання)

Кому це може бути цікавим:
Студентам, які хочуть визначитися з напрямком подальшого розвитку, щоб виходити з ВУЗу з вже визначеною спеціалізацію і роботою.Розробникам 1С та BAS, які мають велике бажання змінити свій профіль.Як проходить навчання:
Від компанії призначений ментор, який веде групу і направляє у вивченні Kotlin та особливостей Android розробки.Кожен студент самостійно вивчає матеріал.Навчання розділене на 2 блоки: Основи Kotlin та основи Android. Після кожного з блоків практичне завдання.Після проходження теоретичної і практичної частин дається реальна задача невисокої складності. Якщо задача виконана успішно, то може бути запропоноване працевлаштування.Студенти, що значно відстають від інших можуть бути відраховані з групи, щоб не гальмувати інших.Вимоги до студента:
Знання принципів ООП.Знання хоча б однієї мови програмування.Приділяти достатньо часу на вивчення матеріалу і виконанню практичних завдань.Мати комп?ютер з мінімум 8 Гб ОЗУ, якщо є Android смартфон, і мінімум 16 Гб ОЗУ якщо немає смартфону чи налагодження виконувати у емуляторі.Мати відеокамеру і мікрофон, щоб виходити на щотижневий конференц-зв?язок.Бажання навчатися та зростати в сфері мобільного розробки.Якщо ви амбіційний студент і мрієте про кар'єру в розробці мобільних додатків, приєднуйтесь до групи! Надішліть нам своє резюме і ми з задоволенням розглянемо вашу кандидатуру. У резюме, або у супроводжувальному листі напишіть інформацію, з якої буде зрозуміло, що ви відповідаєте вимогам до потенційного студента цього курсу. Кандидати, резюме яких не містить такої інформації не розглядаються.


УВАГА!

Наразі ця вакансія призупинена. Група була сформована за декілька годин.
Ми повідомимо про наступний набір!