ЛІНІЯ КОНСУЛЬТАЦІЙ 1С

Доступ до лінії консультацій

Щоденний доступ до лінії консультацій «Білий Вітер» дозволяє протягом заявленого вибраним тарифним планом часу отримувати поточні консультації за рішенням облікових завдань в системі "1С: Підприємство" при використанні типових механізмів. Спеціаліст може продемонструвати коректне використання облікових механізмів на демо-базі відповідної конфігурації "1С: Підприємство". Лінія консультацій не надає послуги, якщо вичерпано ліміт консультаційних послуг протягом робочого дня до початку наступного робочого дня. Лінія консультацій може відмовити в обслуговуванні при некоректній або неетичній поведінці замовника.

Порядок надання послуг лінії консультацій

1. Лінія консультацій надається тільки для користувачів ліцензійних продуктів "1С: Підприємство" наступних конфігурацій:
- Бухгалтерія для України
- Управління торговим підпріємством для України
- Малий бізнес
- Роздрібна торгівля для України
- Зарплата и Управління Персоналом для України
- Комплексне управління підприємством
2. Консультації надаються лише за останніми релізами типових рішень.
3. Консультації надаються тільки по підсистемам, які використовуються в типовому варіанті, передбаченого розробником рішення.
4. Консультації надаються тільки клієнтам компанії «Білий вітер», з якими укладено договір і в обсязі передбаченим вибраним тарифним планом.
5. Робочий час лінії консультацій: з 8:00 до 17:00 з перервою на обід з 12:30 до 13:30
6. Лінія консультацій не передбачає аналіз даних замовника, пошук помилок в даних або проведення будь-якої обробки даних Замовника. Ці операції виконуються поза рамками лінії консультацій згідно обраного тарифного плану.

Обмеження

Послуги, що не надаються в рамках лінії консультацій
Даний вид консультацій включає в себе підключення до робочого столу клієнта а також надання консультацій, тільки через систему Коннект, інші способи підключення до робочого столу (Прим .: skype, teamviewer) - не використовуються. У таких випадках потрібно використовувати послугу «Індивідуальні консультації з ведення обліку»