Розробка 1С / BAS

За 25 років автоматизації підприємств на платформі 1С ми, без перебільшення, можемо витягнути все, на що здатна платформа. Ми не просто розробляємо по ТЗ, ми допомагаємо правильно сформулювати завдання і обрати найкращі практики реалізації.

Illustration

Звернення компанії

Після російського вторгнення в Україну наша компанія припинила партнерство з компанією 1С та САБ оскільки продукти BAS мають російське коріння. Ми прийняли рішення не оплачувати більше жодної копійки в ці структури, адже вони можуть бути використані явно чи неявно, як ліцензійні відрахування розробнику платформи 1С/BAF, і підтримувати росію.
Але ми маємо більш ніж 25 років досвіду розробки на цій платформі і розуміємо, що компаніям важко відмовитися від використання продуктів 1С так швидко. Ми можемо запропонувати вирішення будь-яких задач з розробки, впровадження і підтримки програми 1С / BAS.

Процес розробки

Ми є адептами стандартизованої розробки. Тому процес розробки має чіткі етапи і проходить автоматизований контроль якості.

1

Сховище конфігурації

Уся розробка виконується з використанням сховища конфігурацій 1С. Це дає можливість встановлювати відповідальність розробників за конкретні участки коду, а також забезпечує паралельну розробку декількома розробниками.

2

Сховище GIT

Конфігурація "розбирається" на складові частини, що вже є звичайними текстовими файлами і передається в сховище Git, яке синхронізується з хмарним репозиторієм GitLab. Усі зовнішні обробки також поміщаються в репозиторій і автоматично розкладаються на складові текстові файли. Це дає змогу аналізувати зміни з викостанням як самого функціоналу GitLab, так і сторонніми сервісами.

3

Автоматизований аналіз якості

Після потрапляння нового коду в Git репозиторій запускається автоматично процес аналізу коду системою SonarQube. При наявності помилок, поганого коду чи вразливостей розробник, що вніс зміни отримує листа з зауваженнями. Усі такі зауваження ранжовані за пріорітетом виправлення.

4

Код ревью

Періодично лідер розробки виконує аналіз останніх змін розробниками і коригує, щоб були використані найкращі практики розробки, не створювалися сутності зверх необхідних та інші проблеми. Проводяться розбір коду і демонстрація кращих практик. 

5

Виправлення коду

Розробник виправляє зауваження, що мають високий пріорітет і бере до уваги ті зауваження, що мають низький. Зауваження з низьким пріорітетом впливають на формування правильних звичок кодування у розробників.

6

Ручне тестування

Бізнес-аналітик проводить ручне функціональне тестування задачі. Наразі ми не використовуємо автоматизоване тестування, бо це б значно підвищило вартість виконання задач, що в поточних умовах недоречно. Зазвичай, ручного тестування достатньо для досягнення оптимального співвідношеня якості та ціни. Але при бажанні замовника ми можемо виконувати розробку автоматизованих тестів.

В результаті ви отримуєте

Стандарт

Код, що відповідає стандартам розробки. Це дозволяє полегшити подальшу підтримку.

Відповідальність

Чітко відомо хто, коли і навіщо вносив ті чи інші зміни в код. Можна знайти усі пов'язані зміни з однією задачею.

84 all

Перевірений код

Код перевіряється на помилки автоматизованою системою, а також постановником задачі.