Аутсорсінг розробки у нас - це

Досвід
Найкращі практики
Проактивність
Нові ідеї

Ми маємо більше 25 років досвіду реалізації задач наших замовників і можемо запропонувати вам найкращі шляхи вирішення вашої. Довірте нам реалізацію ваших найкращих ідей!

Стек технологій

Технології, які ми використовували в роботі

Список технологій, що представлені нижче не є вичерпним. Оскільки ми можемо швидко підключати і розбиратися з необхідними фреймворками і мовами програмування. Отже маємо досвід:

● Kotlin● Dart (Flutter)● PHP (Laravel, Yii2, WordPress, Opencart, October CMS)● Python● JavaScript (TypeScript, NodeJS, React, ReactNative, Angular, Vue.js)● DataBase (MySQL, PostgreSQL, MS SQL, MongoDB, Redis, ClickHouse)● Git (Bitbacket, GitLab, Github)● C++, C# (.Net)● Server (Linux, Apache, Nginx, Litespeed, Windows Server, Docker, Jenkins)● Design (Figma, Photoshop)● Golang● 1С● OneScript

Наші проєкти

Heading photo

Android Development, Kotlin

Облік виробничої оснастки

Розробка мобільного застосунку для обліку оснастки на робочих місцях за допомогою терміналів збирання даних з системою Android. Цей застосунок дозволив отримати оперативний контроль за статусом оснастки і вчасно реагувати на необхідність її обслуговування.