ІСТОРІЯ КОМПАНІЇ "БІЛИЙ ВІТЕР"

  Ми постійно ставимо собі нові виклики. Це дозволяє постійно удосконалювати та розвивати компанію.

  • Illustration

   1993

   Початок роботи з першими системами автоматизації на базі системи "1С:Підприємство"

  • Illustration

   1995

   Перше успішне впровадження проекту Бухгалтерія 6.0 та Зарплата 4.0 на великому промисловому підприємстві. ● Кількість співробітників: 600-800 людей.● Кількість автоматизованих робочих місць: 20.Була виконана комплексна робота по впровадженню. Починаючи з постачання техніки та закінчуючи запуском програми в промислову експлуатацію. Проект був настільки успішним, що було прийнято рішення про створення компанії "Білий вітер"!

  • Illustration

   1997

   Реєстрація компанії "Білий вітер". З самого початку ми поставили за мету викорання повного комплексу послуг по розробці та впровадженню систем автоматизації. Штат компанії 3 співробітника.

  • Illustration

   1999

   Початок автоматизації бухгалтерського обліку КГГМК "Криворіжсталь" (найбільше в Україні підприємство з виробництва прокату та чавуну). На той момент автоматизація бухгалтерського обліку на такому великому промисловому підприємстві являла собою ведення обліку в багатьох розрізнених базах даних, що були написані у різних середовищах. Наше завдання полягало в тому, щоб об'єднати користувачів в єдиний інформаційний простір. В якості платформи для автоматизації було обрано систему "1С:Підприємство 7.7".