ЛІНІЯ КОНСУЛЬТАЦІЙ КОМПАНІЇ

  Доступ до лінії

  Щоденний доступ до лінії консультацій «Білий Вітер» дозволяє протягом заявленого вибраним тарифним планом часу отримувати поточні консультації за рішенням облікових завдань в системі "1С: Підприємство" при використанні типових механізмів. Спеціаліст може продемонструвати коректне використання облікових механізмів на демо-базі відповідної конфігурації "1С: Підприємство". Лінія консультацій не надає послуги, якщо вичерпано ліміт консультаційних послуг протягом робочого дня до початку наступного робочого дня. Лінія консультацій може відмовити в обслуговуванні при некоректній або неетичній поведінці замовника.

  Порядок надання послуг лінії консультацій

  1. Лінія консультацій надається тільки для користувачів ліцензійних продуктів "1С: Підприємство" наступних конфігурацій:
  - Бухгалтерія для України
  - Управління торговим підпріємством для України
  - Малий бізнес
  - Роздрібна торгівля для України
  - Зарплата и Управління Персоналом для України
  - Комплексне управління підприємством
  2. Консультації надаються лише за останніми релізами типових рішень.
  3. Консультації надаються тільки по підсистемам, які використовуються в типовому варіанті, передбаченого розробником рішення.
  4. Консультації надаються тільки клієнтам компанії «Білий вітер», з якими укладено договір і в обсязі передбаченим вибраним тарифним планом.
  5. Робочий час лінії консультацій: з 8:00 до 17:00 з перервою на обід з 12:30 до 13:30
  6. Лінія консультацій не передбачає аналіз даних замовника, пошук помилок в даних або проведення будь-якої обробки даних Замовника. Ці операції виконуються поза рамками лінії консультацій згідно обраного тарифного плану.

  Обмеження

  Послуги, що не надаються в рамках лінії консультацій
  Даний вид консультацій включає в себе підключення до робочого столу клієнта а також надання консультацій, тільки через систему Коннект, інші способи підключення до робочого столу (Прим .: skype, teamviewer) - не використовуються. У таких випадках потрібно використовувати послугу «Індивідуальні консультації з ведення обліку»